16 listopada w całej Polsce odbyły się eliminacje okręgowe III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w eliminacjach olimpiady w Koninie.

     W tym etapie olimpiady mogli brać udział uczniowie technikum w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, a także technicy administracji, księgowości oraz rachunkowości. Najlepsi z uczestników, którzy dotrą do finału ogólnopolskiego, mają szansę na zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

     Z ZS Mogilno w zawodach okręgowych uczestniczyli Weronika Janowska, Weronika Jańczak, Karolina Kufel, Weronika Wańkowicz, Konrad Kopinski z klasy IV oraz Szymon Łukowski i Dominik Głowski z klasy III Technikum Ekonomicznego. Opiekę nad uczniami sprawowała Emilia Jankowska-Banaś, nauczycielka przedmiotów ekonomicznych.

Magdalena Lachowicz, 17 XI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry