Reklama w kalendarzu

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski poinformował rodziców i uczniów oddziałów gimnazjalnych, że egzaminy trzecich klas gimnazjów w szkołach na terenie gminy Szubin odbędą się zgodnie z harmonogramem. W środę 10 kwietnia odbędzie się część humanistyczna, w czwartek 11 kwietnia cześć przyrodniczo-matematyczna, a w piątek 12 kwietnia część językowa.

     Poszczególne działy wiedzy tez będą podzielone na części. I tak blok humanistyczny został podzielony na:
     - część pierwszą, z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie - egzamin rozpocznie się o 9.00 i potrwa 60 minut (dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - do 80 minut);
     - część drugą, z zakresu języka polskiego - rozpocznie się ona o 11.00 i potrwa 90 minut (dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - do 135 minut).

     Drugiego dnia gimnazjaliści będą zdawać z przedmiotów ścisłych. Egzamin z zakresu przedmiotów przyrodniczych rozpocznie się o 9.00 i potrwa 60 minut (dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - do 80 minut), a  z zakresu matematyki - rozpocznie się o 11.00 i potrwa 90 minut (dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - do 135 minut).
     W ostatnim dniu uczniowie zmierzą z językiem obcym. Na poziomie podstawowym egzamin rozpocznie się o 9.00 i potrwa 60 minut (dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - do 80 minut), a na na poziomie rozszerzonym zaczną pisać o godz. 11.00 i będą mieli czas do 60 minut (dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - do 90 minut).

Remigiusz Konieczka, 9 IV 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry