Uczniowie szkół powiatu żnińskiego zmierzyli się 18 lutego w V Powiatowym Konkursie o Powstaniu Wielkopolskim. Ich zadaniem było rozwiązać test wiedzy i przygotować prezentację multimedialną.

Marta Piechowicz z Lubostronia podczas odbierania nagród fot. Magdalena Kruszka
Marta Piechowicz z Lubostronia podczas odbierania nagród fot. Magdalena Kruszka

     Konkurs zorganizowany został już po raz piąty przez Szkołę Podstawową im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie. Do konkursu przystąpili uczniowie siedmiu szkół z powiatu żnińskiego. Rozstrzygnięcie nastąpiło tego samego dnia i miało bardzo uroczystą oprawę, gdyż nagrody wręczali oprócz dyrektora Jacka Superczyńskiego także poseł Dariusz Kurzawa, wicestarosta żniński Andrzej Hłond i wójt gminy Gąsawa Błażej Łabędzki.

     Nagrodę Grand Prix konkursu za najwyższą liczbę punktów w obu konkurencjach zdobyła Marta Piechowicz z Lubostronia.

     Film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 19 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry