Prace prowadzone przez policję i prokuraturę w celu ustalenia winnego pogróżek, jakie otrzymywał w ub. roku reporter "Pałuk", Sławomir Kujawa oraz późniejszego pobicia go doprowadziły do wytoczenia z urzędu sprawy przeciwko Andrzejowi R. 


    Rozprawa odbędzie się w IV Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Bydgoszczy z uwagi na to, że większość świadków, których należy wezwać na rozprawę, pochodzi z Bydgoszczy. Z aktu oskarżenia wynika, że będzie przesłuchiwanych 14 osób, cztery zamieszkują w Żninie, jedna w Brodnicy, reszta jest z Bydgoszczy. Proces odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec maja.

Maria Warda
Pałuki nr 216 (15/1996)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry