22-letni mieszkaniec gminy Jeziora Wielkie poniósł śmierć w wyniku obrażeń odniesionych po tym, jak został rozjechany przez przyczepę ciągniętą przez traktor. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Był zatrudniony w Gminnym Zakładzie Utrzymania Dróg, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich jako pracownik interwencyjny.

    W piątek, 27 lipca pracownicy Zakładu Utrzymania Dróg, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich, wśród których był Marek Z. zatrudniony w charakterze pracownika interwencyjnego, prowadzili prace związane z likwidację ubytków nawierzchni na drodze gminnej pomiędzy Jeziorami Wielkimi a Rzeszynem.
    Około godziny 9:00 doszło do tragicznego zdarzenia właśnie z udziałem Marka Z. Z nieustalonych dotąd przyczyn mężczyzna znalazł się pod kołami ciągniętej przez traktor przyczepy. Na miejsce wezwano ambulans. Lekarz zadysponował przetransportowanie rannego mężczyzny do szpitala w Inowrocławiu. Około godziny 12:00 przyszła informacja, że 22-letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych 3 godziny wcześniej obrażeń.  

  Sławomir Gacek 31 VII 2007
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry