Artykuł tygodnia
  • O wycenie pod S5
    O wycenie pod S5

    W Rogowie odbyło się spotkanie, podczas którego Krzysztof Pankowski, kierownik oddziału odszkodowań Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, odpowiadał na pytania osób wywłaszczanych w związku z budową S5.

W poniedziałek 13 lutego na drogach powiatu nakielskiego, policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców w ramach działań pod kryptonimem Trzeźwy kierujący.

     Tego dnia od wczesnych godzin rannych 12 mundurowych w całym powiecie nakielskim (dodatkowo w gminie Mrocza wspierani przez miejscową straż miejską), kontrolowało trzeźwość kierowców. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 1.291 kierowców. W Szubinie zatrzymany został kierowca mercedesa, który miał w organizmie 0,75 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(rk), 16 II 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry