Dom Dziecka Caritas w Kołdrąbiu
   
    W poniedziałek w Domu Dziecka w Kołdrąbiu (gm. Janowiec) doszło do wybuchu agresji jednego z wychowanków wobec kolegi. Było już po zajęciach szkolnych. W wyniku jakiegoś nieporozumienia między chłopcami16-letni Łukasz W. nagle kopnął w twarz o rok młodszego Wiktora W. Wezwano pogotowie i policję.

    Komisarz Krzysztof Jaźwiński, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie powiedział, że stwierdzono, iż kopnięty chłopak może mieć złamany nos. Dlatego został hospitalizowany w Pałuckim Centrum Zdrowia w Żninie. Dodał, że poszkodowany i napastnik, pomimo zbieżności pierwszych liter nazwisk, nie są braćmi.
    W sprawie Łukasza W. decyzję podejmie wydział sądu do spraw rodziny i nieletnich. W Domu Dziecka nikt nie chciał udzielić nam informacji na temat stanu zdrowia Wiktora W. oraz w sprawie okoliczności samego zdarzenia. Pani dyrektor była poza placówką na spotkaniu dyrektorów.

Karol Gapiński, 13 X 2007
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry