W środę, 12 kwietnia droga krajowa nr 5 w Jaroszewie przez ok. pół godziny (do ok. 10.40) była całkowicie zablokowana. Kierowcy jadący ze Żnina do Bydgoszczy proszeni byli w tym czasie o jechanie przez Łabiszyn. Jadący od strony Szubina w Brzyskorzystewku mogli skręcić na Brzyskorzystew i dalej przez Dochanowo, Słabomierz i Sulinowo dojechać do Żnina.

     Jak informuje sierż. sztab. Wioleta Burzych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żninie w miejscowości Jaroszewo na 90 kilometrze drogi krajowej nr 5 bus wypadł z drogi. Do ok. 10.40 trwało wyciąganie samochodu. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

(mr), 12 IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry