11 kwietnia o 14.15 doszło do zdarzenia drogowego w Żernikach. 

BMW po dachowaniu na nowym odcinku zmodernizowanej drogi Janowiec - Żerniki fot. Sylwia Wysocka
Bmw po dachowaniu na nowym odcinku zmodernizowanej drogi Janowiec - Żerniki fot. Sylwia Wysocka

     - Na miejscu policja ustaliła, że kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego nie opanował pojazdu i na łuku drogi wypadł z jezdni, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował - poinformowała oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żninie Wioleta Burzych.

     Badanie potwierdziło, że kierowca bmw, mieszkaniec gminy Kłecko, był trzeźwy. Wraz z nim podróżowało troje pasażerów, wszyscy mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. Kierowca i pasażerowie nie odnieśli żadnych obrażeń. Na kierowcę nałożony został mandat karny za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Sylwia Wysocka, 12 IV 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry