Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Po neutralizacji płynów eksploatacyjnych przywrócono ruch w obu stronach na odcinku drogi krajowej nr 5 w Łachowie.

     Odcinek był zablokowany po wypadku, do którego doszło 14 kwietnia ok. 15:00. Na czas prowadzenia czynności ma miejscu zdarzenia wstrzymany został ruch pojazdów, a podróżujący kierowani byli objazdem przez Szubin. Po zakończeniu badania okoliczności zdarzenia trwało jeszcze usuwanie z nawierzchni płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z biorących udział w wypadku pojazdów. Utrudnienia trwały do ok. 19:00.

(wej), 14 IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry