Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Wyjście z domu przez balkon
   
    Nietrzeźwy 18-latek pokłócił się z ojcem, który nie pozwalał mu wyjść ponownie z domu z powodu późnej pory. Młody mężczyzna znalazł niekonwencjonalne wyjście z mieszkania rodzinnego, co niemal doprowadziło do tragedii.

    Późnym wieczorem w niedzielę, 14 października na osiedlu w Piechcinie (gm. Barcin) w jednym z mieszkań na pierwszym pietrze doszło do sprzeczki 18-letniego Dawida T., który był nietrzeźwy. Młody człowiek chciał jeszcze wyjść z domu, jednak ojciec widząc, że syn jest pijany, nie pozwalał na to. Jak informuje komisarz Krzysztof Jaźwiński, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie, ojciec nie zdołał przekonać syna, aby został w domu (choć mogło się tak wydawać, bo syn poszedł do pokoju).
    - Tutaj jednak wyszedł na balkon i tą drogą próbował zejść na dół. Doszło jednak do upadku. Młody człowiek doznał tylko powierzchownych, ogólnych potłuczeń, które nie zagrażają jego bezpieczeństwu. Zabrano go jednak na obserwację do szpitala i pobrano mu krew do badania na zawartość alkoholu - przedstawia komisarz Jaźwiński.

Karol Gapiński, 19 X 2007
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry