W trakcie odłowu ryb dla firmy Inter-Fisch dramatyczne chwile przeżyli na łódce Teresa i Piotr Gawalscy z Ostrowa. Z innej łódki zostali zaatakowani pięścią i nożem przez Adama A. z Inowrocławia. Ranny Piotr Gawalski trafił do szpitala, Adam A. uciekł.

     3 sierpnia około 19.00 Teresa i Piotr Gawalscy wypłynęli w Ostrowie (gm. Strzelno) łódką na Jezioro Ostrowskie. Na brzegu stała grupka ludzi, wśród nich Adam A. z Inowrocławia i jego rodzina. Pod adresem małżeństwa na środek jeziora zostały skierowane wyzwiska. Dwóch mężczyzn stojących wcześniej na brzegu wsiadło do łódki i popłynęło w kierunku małżeństwa.
     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 10 sierpnia.

(mal), 9 VIII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry