W niedzielę 13 sierpnia w rejonie wieży widokowej w Dusznie (gm. Trzemeszno) znaleziony został telefon komórkowy iPhone, który umieszczony był w sterowniku lotu drona. Zaalarmowani o wszystkim policjanci z KPP w Mogilnie zabezpieczyli sprzęt.

Właściciela widocznych na zdjęciu akcesoriów poszukują mogileńscy policjanci fot. arch. KPP w Mogilnie
Właściciela widocznych na zdjęciu akcesoriów poszukują mogileńscy policjanci fot. arch. KPP w Mogilnie

     Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich mieszkańców, którzy z różnych przyczyn utracili akcesoria (szczegóły związane z nimi znane są policji) i do dziś ich nie odzyskali, o zgłoszenie się w siedzibie komendy i kontakt z dzielnicowym asp. szt. Andrzejem Szczepaniakiem - tel. (052) 315-95-06 lub kom. 786-859-129.
     - W przypadku pozytywnej identyfikacji sprzęt wróci do właściciela - mówi p.o. oficera prasowego mogileńskiej komendy sierż. szt. Magdalena Pollak.

Joanna Świetnicka, 16 VIII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry