W nocy z piątku na sobotę sześć garaży przy ulicy Okrężnej w Piechcinie zostało uszkodzonych i obrabowanych przez złodziei.

Złodzieje dostali się do garaży od tylnej strony, uszkadzając przy tym elementy z blachy fot. Bartosz Woźniak
Złodzieje dostali się do garaży od tylnej strony, uszkadzając przy tym elementy z blachy fot. Bartosz Woźniak

     Jeden z właścicieli garaży przy ul. Okrężnej w Piechcinie w sobotę 16 września rano powiadomił Komisariat Policji w Barcinie, że jego garaż został uszkodzony i splądrowany przez złodziei.
     Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenia, okazało się, że nie jeden garaż, a jeszcze pięć innych zostało uszkodzonych i okradzionych. Z garaży zniknęły m.in. rowery, ręczny podnośnik i paliwo.
     Barcińscy funkcjonariusze natychmiast podjęli dochodzenie, a na miejsce przyjechał technik kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 21 września.

Bartosz Woźniak, 17 IX 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry