Komenda Powiatowa Policji w Żninie prowadzi poszukiwania Martyny Lewicz, lat 15, która w dniu 17 września w godz. 0.00-10.30 opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powróciła, a miejsce jej pobytu pozostaje nieznane.

fot. udostępnione przez KPP Żnin
fot. udostępnione przez KPP Żnin

     - Wymieniona ma 164 cm wzrostu, waga około 65 kg, średniej budowy ciała, włosy długie proste do ramion koloru ciemny blond, oczy koloru niebieskiego, twarz okrągła. W chwili zaginięcia ubrana w spodnie typu jeans koloru niebieskiego z przetartymi kolanami, bluzę koloru białego z kapturem, kurtkę typu „bomber” dwustronną koloru czarnego lub różowego, buty sportowe koloru czarnego. Posiada przy sobie plecak typu jeans koloru niebieskiego z haftem kwiatka oraz nerkę typu jeans koloru niebieskiego. - informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie.
     Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety należy kierować do KPP w Żninie pod numerem telefonu (0-52) 30-33-200 – dyżurny, lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod numerem alarmowym 997, 112.

(mj), 17 IX 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry