Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

We wtorek 10 października do ok. 14.40 wahadłowo odbywał się ruch w okolicy 111 kilometrze drogi krajowej nr 5 za miejscowością Rogowo.

     Jak informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie, za Rogowem na drodze krajowej nr 5 (między Żninem a Gnieznem) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z tirem.

     Nikt nie został poszkodowany, jednak do ok. 14.40 ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

(mr), 10 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry