W środę 13 grudnia ok. 10.00 doszło do zdarzenia drogowego w Żninie na ul. Mickiewicza (w przebiegu DK 5) na wysokości ul. Fabrycznej. Droga była zablokowana do 12.30, a kierowcy w tym czasie jeździli objazdami.

     Jak podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żninie mł. asp. Wioleta Burzych doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch osobowych i jednego ciężarowego. Utrudnienia utrzymywały się przez ponad dwie godziny.

     Na czas działań służb jadący do Bydgoszczy od strony Gniezna omijali miejsce zdarzenia skręcając w ul. Dworcową w Żninie i dalej przez rondo kierowali się na Łabiszyn i Bydgoszcz. Jadący od strony Szubina byli kierowani w Wąsoszu na Chomętowo i Żnin.

     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 14 grudnia.

(mr), 13 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry