W czwartek 28 grudnia ok. 21.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów w okolicy przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną na ul. Mickiewicza w Żninie (w ciągu drogi krajowej nr 5). Droga po zdarzeniu była zablokowana do 23.30.

fot. Witold Ejankowski
fot. Witold Ejankowski

     Jak informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, według wstępnych ustaleń, w wyjeżdżającego z ul. Kopernika w ul. Mickiewicza renault twingo uderzyła jadąca od strony Bydgoszczy toyota corolla, której kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Jedna osoba została poszkodowana i odwieziona do szpitala na badania. Droga była zablokowana.
     Kierowcy na czas usuwania skutków zdarzenia musieli omijać miejsce zdarzenia: jadący od strony Bydgoszczy do Poznania kierowani byli ul. Dworcową na Gąsawę, a jadący w przeciwnym kierunku w Bożejewicach musieli skręcić na Gąsawę i dalej Żnin - Bydgoszcz. Utrudnienia trwały do około 23.30.

(mr), 28 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry