Na drodze krajowej nr 5 w Bożejewicach kierowca "volvo" z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą "opla astry".

     Do kolejnego wypadku na drodze krajowej nr 5 doszło 4 lutego około 20.00 w Bożejewicach. Jak ustalili żnińscy policjanci, kierowca volvo, 30-letni mieszkaniec Poznania z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z jadącym prawidłowo kierowcą opla astry, 19-letnim mieszkańcem gminy Łabiszyn.
     Jak informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie, w wyniku zdarzenia obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej dni 7 doznał pasażer opla astry. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Uczestnicy zdarzenia mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. Dochodzenie o spowodowanie wypadku drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Żninie. Do północy ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.
     - Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy, że wystarczy chwila naszej nieuwagi, aby narazić siebie lub innych uczestników ruchu drogowego na utratę zdrowia czy nawet życia - przestrzega Wioleta Burzych.

Arkadiusz Majszak, 7 II 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry