16 lutego ok. 7.00 na odcinku drogi krajowej nr 5 w Czewujewie (gm. Rogowo) doszło do wypadku. Do ok. 10.50 ruch odbywał się wahadłowo, obecnie droga jest przejezdna.

     Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji mł. asp. Wioleta Burzych w zdarzeniu wzięły udział dwa pojazdy. Do szpitala przewieziono trzy poszkodowane osoby.

     Według ustaleń policji winnym spowodowania wypadku okazał się kierowca forda mondeo, który nie upewniwszy się, że ma wystarczająco dużo miejsca rozpoczął manewr wyprzedzania i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka vw transporterem. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała trwających powyżej siedmiu dni doznali pasażerka forda oraz kierowca volkswagena.

(wej), 16 II 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry