Do 25 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie będą pełnić dyżury w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

     Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem jest przedsięwzięciem co roku organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Jego głównym celem jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Jak co roku, w akcję włączyli się również policjanci z Komendy Powiatowej w Nakle i przez okres jej trwania pełnią specjalne dyżury. Na dyżurach osoby pokrzywdzone uzyskują informacje na temat przysługujących im praw. Funkcjonariusze udzielają informacji jak przejść procedury prawne i wskazują instytucje niosące pomoc. 

     Dyżury pełnią mundurowi z Komisariatu Policji w Szubinie mieszczącego się przy ul. Sportowej 9. Dzisiaj, tj. 22 lutego dyżur od 800 do 1000 pełni mł. asp. Krystian Fojutowski. Jutro, 23 lutego, od 1300 do 1500 dyżurować będzie st. asp. Adam Kontowicz, 24 lutego od 800 do 1000 - asp. szt. Adam Orlikowski, a 25 lutego od 800 do 1000 – asp. Adam Piecuch.

Remigiusz Konieczka, 22 II 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry