Policjanci zatrzymali 19-latka ze Żnina, który posiadał narkotyki. Młodzieńcowi grozi do 3 lat więzienia.

     Do zdarzenia doszło 18 maja w Barcinie. Żnińscy kryminalni uzyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy Żnin będzie posiadał środki odurzające. Policjanci zauważyli podejrzanego mężczyznę na jednej z ulic Barcina, podczas gdy podróżował mercedesem.

     - 19-latek wezwany do dobrowolnego wydania środków odurzających wyjął ze swojego portfela dwa woreczki strunowe z białym proszkiem. Przyznał się, że jest to amfetamina. Słowa podejrzanego potwierdziło sprawdzenie na narkotesterze. Zabezpieczone substancje trafiły do badań laboratoryjnych - informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie.

     Żninianin został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za swoje przewinienie odpowie przed sądem, gdzie zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Arkadiusz Majszak, 20 V 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry