Srebrny medal Za Długoletnią Służbę dla Pawła Mydlikowskiego.

Dawid Superczyński - przyjazny dzielnicowy fot KPP Żnin
Dawid Superczyński - przyjazny dzielnicowy fot KPP Żnin

     26 lipca w Toruniu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie kujawsko-pomorskim policjantom i pracownikom policji odznaczeń i medali, którego dokonali pierwszy zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Andrzej Szymczyk, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. Odznaczenia otrzymało też dwóch żnińskich mundurowych.

     Na toruńskim runku po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości oraz podniesieniu flagi państwowej funkcjonariusz żnińskiej komendy asp. szt. Paweł Mydlikowski - zastępca naczelnika wydziału kryminalnego otrzymał srebrny medal Za Długoletnią Służbę, przyznawany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Medal ten jest nadawany za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

     W konkursie Przyjazny Dzielnicowy organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, objętym honorowym patronatem wojewody kujawsko-pomorskiego, komisja konkursowa po szczegółowej analizie uzasadnień zawartych w zgłoszeniach wyłoniła trzech laureatów, w tym sierż. szt. Dawida Superczyńskiego - dzielnicowego zespołu dzielnicowych WPiRD Komendy Powiatowej Policji w Żninie - za pomoc mężczyźnie w trakcie nawałnicy w czasie wolnym od służby.

     Natomiast 30 lipca p.o. komendant żnińskiej policji kom. Mariusz  Gaik w obecności naczelnika  WPiRD asp. szt. Tomasza Flicińskiego podziękował w imieniu komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy, sierż. szt. Dawidowi Superczyńskiemu za zaangażowanie w służbie i pogratulował postawy, która z pewnością może być wzorem dla innych funkcjonariuszy. Powinszował otrzymanych odznaczeń i życzył dalszej  satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz kolejnych sukcesów.

Sylwia Wysocka, 1 VIII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry