Policjanci z Komisariatu Policji w Kcyni ustalili, że poszukiwany listem gończym przebywa w jednej z posesji na terenie pobliskiej wsi. Informację potwierdziły się a poszukiwany po próbach ucieczki i ukrycia ostatecznie osadzony został w zakładzie karnym.

     Od zeszłego roku policjanci poszukiwali 26-letniego mieszkańca gminy Kcynia, za którym sąd wydał list gończy. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości do 28 września. Kcyński dzielnicowy ustalił, że 26-latek prawdopodobnie przebywa w jednym z mieszkań w okolicznej wsi.

     - Gdy policjanci zapukali do ustalonego mieszkania, pomimo wyraźnych głosów, że ktoś w nim przebywa, nikt nie otworzył. Okazało się, że 26-latek tak bardzo chciał uniknąć spotkania z policjantami, że uciekł oknem, a zaraz potem schował się w piwnicy pobliskiego budynku. Tam też został zatrzymany - relacjonuje przebieg zdarzania mł. asp.  Justyna Andrzejewska.

     Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 26-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę.

Sylwia Wysocka, 1 X 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry