Mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego zatrzymali w Szubinie do rutynowej kontroli 30-letniego motorowerzystę. Jak się okazało miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

     W czwartek 4 października policjanci nakielskiej drogówki pełniąc służbę na terenie Szubina zatrzymali do rutynowej kontroli motorowerzystę. Trzydziestolatek został poddany badaniu na trzeźwość.

     - Badanie dowiodło, że mężczyzna był trzeźwy, jednak podczas sprawdzania personaliów motorowerzysty w policyjnych systemach okazało się, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami - mówi mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Nakle. - Za złamanie sądowego zakazu 30-latek będzie tłumaczył się przed sądem. Wcześniej policjanci przedstawią mu zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym mieszkańcowi szubińskiej gminy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Remigiusz Konieczka, 10 X 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry