Żnińska policja bada okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło 10 listopada w Żninie.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna wchodził na komin dawnej mleczarni, spadł i poniósł śmierć fot. Arkadiusz Majszak
Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna wchodził na komin dawnej mleczarni, spadł i poniósł śmierć fot. Arkadiusz Majszak

     - Na chwilę obecną, ze wstępnych informacji wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego mężczyzna spadł wchodząc na komin - informuje prokurator Marcin Malinowski ze żnińskiej prokuratury.
     Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mieszkaniec Żnina wchodził na komin dawnej mleczarni. Mężczyzna spadł na dach budynku. Na skutek poniesionych obrażeń zmarł.
     Więcej szczegółów śledczy będą mogli podać po przeprowadzeniu czynności procesowych i dokonaniu kryminalistycznych oględzin miejsca wypadku.
     Szerzej o zdarzeniu napiszemy w najbliższym papierowym wydaniu Pałuk w czwartek, 15 listopada.

Arkadiusz Majszak, 10 XI 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry