4 grudnia na ul. Kcyńskiej Nowe Osiedle w Szubinie zderzyły się dwie ciężarówki. Jeden z kierowców trafił do szpitala. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. Okoliczności zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci z Szubina.

Kierowca tej ciężarówki został odwieziony do szpitala fot. Remigiusz Konieczka
Kierowca tej ciężarówki został odwieziony do szpitala fot. Remigiusz Konieczka

     Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch aut ciężarowych dyżurny szubińskiego komisariatu odebrał 4 grudnia około 12.00. Na miejscu pracowali mundurowi z referatu ruchu drogowego.

     - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący "starem" 58-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył poprzedzającego go "dafa". Następnie auto zjechało na przeciwny pas ruchu uszkadzając przydrożną lampę. Siła uderzenia była na tyle duża, że kabina kierowcy "stara" została dość mocno uszkodzona, a 58-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala - mówi mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.

     Obrażenia, których doznał kierowca, nie zagrażają jego życiu. Okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia, ustalają policjanci z komisariatu w Szubinie. Na czas usuwania pojazdu z jezdni droga z Szubina do Kcyni była zamknięta. Policjanci kierowali objazdami.

Remigiusz Konieczka, 4 XII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry