W ręce barcińskich policjantów wpadł 55-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Inowrocławiu. 55-latek trafił do zakładu karnego.

     Policjanci z komisariatu w Barcinie w toku prowadzonych czynności uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Piechcina przebywa poszukiwany listem gończym mężczyzna. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. 6 grudnia udali się pod ustalony adres, gdzie zastali 55-latka.

     - Po sprawdzeniu w systemie informatycznym upewnili się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Inowrocławiu w związku z wyłudzeniem kredytu - informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie.

     55-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 7 grudnia trafił do zakładu karnego.

Arkadiusz Majszak, 12 XII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry