W ręce policji wpadł 29-letni mieszkaniec gminy Żnin, który posiadał narkotyki. Podejrzanemu grozi do 3 lat więzienia.

     29 grudnia barcińscy policjanci ustalili, że 29-latek z gminy Żnin posiada środki odurzające. Podejrzany mężczyzna został zatrzymany w Barcinie. Żninianin wezwany do dobrowolnego wydania zabronionych substancji twierdził, że takich nie posiada.

     - Przeprowadzone przez funkcjonariuszy przeszukanie wykazało, że 29-latek mijał się z prawdą, bowiem policjanci znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem oraz dwa woreczki z suszem roślinnym - informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie. 

     Policjanci zabezpieczyli znalezione substancje. Zostały one przekazane do badań laboratoryjnych. 29-latek natomiast trafił na policyjny komisariat, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za swój występek odpowie przed sądem, gdzie zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności  do lat 3.

Arkadiusz Majszak, 2 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry