Policjanci zatrzymują kierowców, którzy chcą jechać do Januszkowa. Ze względu na oblodzenie dróg dochodzi na Pałukach do wielu kolizji.

     Z różnych miejsc w okolicy dzwonią mieszkańcy i kierowcy informując o trudnych warunkach panujących na drogach powiatu żnińskiego, narzekając na brak piaskarek i informując o kolizjach.

     Jadący w stronę Januszkowa k. Żnina też muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak nas informuje jeden z jadących w tę stronę kierowców, policjanci w piątek 4 stycznia ok. 11.30 zatrzymywali samochody, by te czekały aż piaskarka zabezpieczy przejazd. Warunki na podjeździe pod górkę są wyjątkowo trudne i podjechanie przed zakończeniem prac służb może być niemożliwe.

     Trudna sytuacja panuje także m.in. na objazdach budowy drogi S5 przy ul. 1. Stycznia w Żninie-Wsi, gdzie - jak wiemy nieoficjalnie - nie wszyscy kierowcy utrzymują swoje auta w pasie drogi lub dochodzi do kolizji.

     W związku z oblodzeniem dróg na kierowców w wielu miejscach czekają utrudnienia.

(mr), 4 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry