Po zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Zamościu, 65-letni kierowca "opla" trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z szubińskiego komisariatu.

 Okoliczności zdarzenia w Zamościu ustalają policjanci z komisariatu w Szubinie fot. KPP w Nakle
Okoliczności zdarzenia w Zamościu ustalają policjanci z komisariatu w Szubinie fot. KPP w Nakle

     3 stycznia około 6.20 na drodze krajowej nr 5 w Zamościu jadący w stronę Bydgoszczy opel corsa zjechał na przeciwny pas ruchu. Najpierw uderzył w forda mondeo, a następnie w volkswagena tourana.

     Jak informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle, wstępnie ustalono, że do powstania tego zdarzenia przyczyniły się dolegliwości zdrowotne 65-latka, który kierował oplem. Mężczyzna został przetransportowany do jednego z bydgoskich szpitali. Okoliczności zdarzenia ustalają w prowadzonym postępowaniu policjanci z komisariatu w Szubinie.

Remigiusz Konieczka, 9 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry