Policjanci ze żnińskiej "drogówki" zatrzymali kierowcę "peugeota", który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

     10 stycznia funkcjonariusze żnińskiej drogówki prowadzili kontrolę ruchu drogowego w gminie Łabiszyn. We Władysławowie zatrzymali do kontroli kierowcę peugeota, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h. 

     - 23-letni mieszkaniec gminy Łabiszyn został zatrzymany do kontroli drogowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Ponadto mężczyzna został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi - informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie.

Arkadiusz Majszak, 15 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry