W poniedziałek, 11 lutego rano w budynku mieszkalnym w Szerokim Kamieniu wybuchł pożar. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Pożar wybuchł na poddaszu fot. Bartosz Woniak
Pożar wybuchł na poddaszu fot. Bartosz Woniak

     Informacja o pożarze wpłynęła do stanowiska kierowania straży pożarnej o 7.34. Na miejscu pojawiło się 9 zastępów straży z Piechcina, Barcina, Żnina, Mogilna i Dąbrowy.

     - Zapalił się strop konstrukcji drewnianej między parterem a poddaszem. W budynku znajdowała się jedna osoba, która zdążyła go opuścić. O zdarzeniu został powiadomiony nadzór budowlany, który zdecyduje o możliwości przebywania osób w mieszkaniu, gdyż została naruszona konstrukcja stropu i dachu - poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie kpt. Mirosław Wrzesiński.

     Przyczyny wybuchu pożaru są w trakcie ustalania.

Bartosz Woźniak, 11 II 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry