Trzech mężczyzn (w wieku 18-21 lat), którzy podając się za policjantów wyłudzali od kierowców pieniądze, zostało zatrzymanych przez prawdziwych stróżów prawa.

    Żnińscy mundurowi ustalili, że mężczyźni poruszali się ciemnym pojazdem z fałszywymi tablicami rejestracyjnymi i włączonymi sygnałami świetlnymi. Kierowców zatrzymanych samochodów informowali o popełnieniu przestępstwa i sugerowali przekazanie pieniędzy za odstąpienie od ukarania mandatem. Do zatrzymania fałszywych policjantów doszło we wtorek, 19 lutego wieczorem.

     - Sprawa zakończy się w sądzie, do którego trafi akt oskarżenia. Żninianom grozi do 8 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 28 lutego.

(mr), 22 II 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry