W poniedziałek 4 marca w Kowalewie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych.

     Zgłoszenie o wypadku policja otrzymała około 630. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu, kierujący pojazdem "vw golf", 22-latek, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad autem i uderzył w bok stojącej na skrzyżowaniu "dacii duster" - informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

     Kierowcy obu aut oraz pasażer dacii zostali przetransportowani do szpitali z obrażeniami ciała. Ostatecznie w placówce medycznej pozostał jedynie pasażer dacii. Kierowcy po badaniach zostali ze szpitali wypisani.

     Okoliczności zdarzenia w prowadzonym postępowaniu wyjaśniać będą policjanci z komisariatu w Szubinie.

Remigiusz Konieczka, 7 III 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry