Grafik kreatywny potrzebny

9 marca ok. 10:30 w miejscowości Brzyskorzystewko (na wysokości skrzyżowania drogi krajowej nr 5 z brukowaną drogą, prowadzącą do Dobrylewa) doszło do zdarzenia drogowego. Ruch będzie się odbywał wahadłowo do ok. 12:00.

     Jak podaje oficer prasowy KPP w Żninie mł. asp. Wioleta Burzych w zdarzeniu brały dwa samochody osobowe - w tym jeden z przyczepką. Na miejscu zdarzenia, podczas prowadzenia czynności przez policjantów, obowiązuje ruch wahadłowy. Jednym z samochodów podróżowało 9-letnie dziecko, które wraz z matką zostało zabrane do szpitala w celu upewnienia się, że nic nie zagraża jego zdrowiu.

(wej), 9 III 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry