Dyrektorzy I Liceum Ogólnokształcącego w Żninie i Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie otrzymali e-maile o podłożonych bombach. Po interwencji żnińskich strażaków okazało się, że były to fałszywe alarmy, a egzaminy dojrzałości w obu placówkach rozpoczęły się bez opóźnień.

     Zanim rozpoczął się egzamin dojrzałości żnińscy strażacy prowadzili profilaktyczne działania w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych i I Liceum Ogólnokształcącym w Żninie. Były one związane z e-mailami o podłożonych bombach, które dotarły do obu placówek. Alarmy okazały się fałszywe.

     - Sprawdziliśmy profilaktycznie czy coś się nie wydarzyło. Na szczęście nic nie było - informuje kpt. Mirosław Wrzesiński, rzecznik prasowy w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie.

     Strażacy przeprowadzili działania przed rozpoczęciem egzaminu dojrzałości. Z informacji przekazanej przez Mirosława Wrzesińskiego wynika, że matura z języka polskiego rozpoczęła się w obu placówkach bez opóźnień.

Arkadiusz Majszak, 6 V 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry