"Drogówka" ze Żnina i Nakła prowadziła działania międzypowiatowe "Kaskadowy pomiar prędkości" na drodze krajowej nr 5 na odcinku przebiegającym  przez teren powiatu żnińskiego i nakielskiego. Nie obyło się bez mandatów.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     Działania, które miały na celu ujawnianie kierujących, którzy popełniają wykroczenia polegające na: nieprawidłowym wyprzedzaniu, nieudzielaniu pierwszeństwa przejazdu i przekraczaniu prędkość jazdy, prowadzili we wtorek (14 maja) policjanci "drogówki" z Nakła i Żnina.
     Łącznie w działaniach brało udział 16 policjantów. Sprawdzono 92 pojazdy, ujawniono 29 wykroczeń i aż 54 przekroczenia prędkości. Jednemu z kierujących zostało zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 71 km/h w terenie zabudowanym.

nadesłała asp. szt. Edyta Gościńska KPP Żnin, 15 V 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry