Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wlkp.  w ramach kampanii o charakterze edukacyjno-profilaktycznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Narkotyki i dopalacze zabijają” spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Janowcu Wielkopolskim.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     We wtorek (21.05.2019 r.) w ramach akcji "Narkotyki i dopalacze zabijają" dzielnicowy st. sierż. Bartosz Nowak i sierż. szt. Arkadiusz Kaczmarek spotkali się z uczniami klasy pierwszej i trzeciej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Podczas spotkania omówili niebezpieczeństwa związane z zażywaniem dopalaczy i narkotyków. Policjanci apelowali do uczniów, aby stanowczo odmawiali, gdy ktoś namawia ich do spróbowania takiej substancji i przypominali, że każdy dopalacz i narkotyk to trucizna, której zażycie nawet w najmniejszej ilości może mieć tragiczne skutki.
     Ponadto policjanci omówili zasady odpowiedzialności prawem nieletnich za popełnienia czynów karalnych oraz czyny świadczące o demoralizacji w kontekście zażywania środków odurzających oraz dopalaczy.

nadesłała asp. szt. Edyta Gościńska KPP Żnin, 22 V 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry