Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcom gminy Barcin, których barcińscy policjanci zatrzymali kilka godzin od otrzymania zgłoszenia włamania do food-truck'a. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Jakie poniosą konsekwencje swojego zachowania zadecyduje sąd.

     Sukcesem zakończyły się działania podjęte przez policjantów z Barcina, którzy kilka godzin po otrzymaniu informacji o przestępstwie zatrzymali sprawców. Policjanci zostali powiadomieni przez pokrzywdzonych, że nieznany sprawca po podważeniu otwieranej ściany budki pojazdu food-truck wszedł do wnętrza, skąd ukradł kasę fiskalną oraz metalową skarbonkę z zawartością pieniędzy w kwocie 2550 zł.
     Barcińscy kryminalni w tym samym jeszcze dniu (19.08.2019 r.) zatrzymali podejrzewanych o to włamanie trzech mieszkańców gminy Barcin (17, 18 i 20 lat). Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Wszyscy usłyszeli zarzuty.
     Za przestępstwo kradzieży z włamaniem mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym ich losie zadecyduje sąd.

nadesłał Dyżurny Zespołu Dyżurnych KPP w Żninie asp.szt. Edyta Gościńska, 21 VIII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry