Mogileński Dom Kultury - MY TU GRAMY

Szubińscy policjanci w kilka godzin zatrzymali mężczyznę, który włamał się do magazynu jednego ze sklepów na terenie miasta. Zatrzymany usłyszał zarzut kradziezy z włamaniem za co grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

     Jak informuje mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle, w godzinach porannych 27 sierpnia szubińska policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu do magazynu  przy jednym ze sklepów w Szubinie.
     - Włamywacz, po pokonaniu zabezpieczeń magazynu, z jego wnętrza ukradł różnego rodzaju artykuły spożywcze. Łupów było sporo, bo wypełniły całą "reklamówkę", natomiast wartość nie przekroczyła... 30 złotych - mówi mł. asp. Zofia Wrzeszcz. - Miejscowi kryminalni szybko wytypowali podejrzanego. Mężczyzna, bowiem już wcześniej kilkakrotnie był karany za podobne przestępstwa. 25-latek został zatrzymany po kilku godzinach w swoim mieszkaniu w Szubinie i trafił prosto do szubińskiego komisariatu.
     Na postawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego mieszkaniec miasta jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O rozmiarze kary zdecyduje sąd.

Remigiusz Konieczka, 29 VIII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry