Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi 25-latkowi z gminy Żnin, który ukradł rower damski o wartości 800 złotych. W piątek mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

fot. KPP Żnin

     W piątek (27.09.19) żnińscy kryminalni w toku prowadzonych czynności ustalili, że w środę (25.09.19) na terenie Żnina doszło do kradzieży damskiego roweru. Funkcjonariusze dotarli do pokrzywdzonej, która potwierdziła fakt zaistnienia kradzieży. Wartość utraconego mienia oszacowała na kwotę 800 złotych. Policjanci przyjęli od niej stosowne zawiadomienie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.
     Bardzo szybko ustalili personalia złodzieja. Następnie udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie został zatrzymany. Mundurowi odzyskali skradziony jednoślad, który tego samego dnia wrócił do właścicielki.    
     W piątek (27.09.19) funkcjonariusze przedstawili 25-latkowi zarzut kradzieży. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 30 IX 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry