Prawo jazdy na trzy miesiące straciła kierująca pojazdem marki kia, która w obszarze zabudowanym poruszała się z prędkością 114 km/h. Kobieta została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

fot. KPP Żnin

     We wtorek (1.10.2019) we Wenecji o 11.30 funkcjonariusze ogniwa ruchu drogowego żnińskiej komendy policji namierzyli kierującą pojazdem marki kia, która w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość. W miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, kierująca jechała 114 km/h.
26-letnia mieszkanka Bydgoszczy została ukarana mandatem i 10 punktami karnymi. Ponadto, straciła uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 3 X 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry