Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Zrazimiu. Kierująca pojazdem marki ford uderzyła w drzewo.

fot. KPP Żnin

     W środę (9.10.2019) około 14.45 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Zrazim. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z janowieckiego komisariatu oraz ogniwa ruchu drogowego.
     Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że kierująca pojazdem marki ford, 33-letnia mieszkanka gminy Janowiec Wielkopolski z nieustalonych przyczyn przejechała na przeciwległy pas ruchu, zjechała z jezdni i uderzyła czołowo w przydrożne drzewo. W związku z obrażeniami ciała, jakich doznała kobieta, została ona przetransportowana lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Bydgoszczy.
     Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim pod nadzorem prokuratury.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 11 X 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry