Mogileński Dom Kultury - MY TU GRAMY

Od czwartku 31 października na terenie powiatu nakielskiego trwały działania "Znicz 2019". Akcja zakończyła się w poniedziałek 3 listopada. W trakcie jej trwania nakielska policja odnotowała 10 kolizji.

Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Kcyni kieruje ruchem przed kcyńska nekropolią fot. KPP w Nakle
Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Kcyni kieruje ruchem przed kcyńska nekropolią fot. KPP w Nakle

     Jak nas poinformowała p.o. oficer prasowy KPP w Nakle mł. asp. Zofia Wrzeszcz, podczas działań Znicz 2019 na terenie powiatu nakielskiego nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwało łącznie 156 policjantów wspieranych przez strażników miejskich i gminnych. W trakcie działań funkcjonariusze pomagali odwiedzającym cmentarze, czuwali nad utrzymaniem płynności ruchu, eliminowali z ruchu nietrzeźwych kierujących.

     - Na terenie naszego powiatu policjanci referatu ruchu drogowego przeprowadzili łącznie 216 kontroli pojazdów, zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych i 2 prawa jazdy. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców. Podczas trwania działań na terenie powiatu nakielskiego nie odnotowano żadnego wypadku drogowego. Zgłoszonych zostało 10 kolizji - mówi Zofia Wrzeszcz.

Remigiusz Konieczka, 5 XI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry