Sąd rodzinny i nieletnich zadecyduje, jakie konsekwencje poniesie 14-latek z gminy Barcin, który dopuścił się kradzieży w jednym z marketów. Łupem nieletniego padły płyty z grami komputerowymi.

     W poniedziałek (9 grudnia) na stanowisko kierowania w żnińskiej komendzie policji wpłynęła informacja o ujęciu przez pracownika ochrony nieletniego, który dopuścił się kradzieży. Na miejsce zostali skierowani mundurowi. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że 14-letni mieszkaniec gminy Barcin ukradł sześć płyt z grami komputerowymi o wartości blisko 600 złotych. Utracone mienie zostało odzyskane w stanie nienaruszonym i wróciło na półki sklepowe. Młodociany sprawca został przekazany rodzinie.
     O konsekwencjach, jakie poniesie nieletni sprawca czynu karalnego zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 10 XII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry