We wtorek, 14 stycznia w godzinach rannych na drodze powiatowej Żnin - Janowiec Wlkp. doszło do dwóch zdarzeń, w których poszkodowane zostały trzy osoby.

 Kierowca "forda" został zabrany do szpitala w Żninie fot. Remigiusz Konieczka
Kierowca "forda" został zabrany do szpitala w Żninie fot. Remigiusz Konieczka
 "Citroenem" podróżowały dwie kobiety, które też zabrano do żnińskiej lecznicy fot. Remigiusz Konieczka
"Citroenem" podróżowały dwie kobiety, które też zabrano do żnińskiej lecznicy fot. Remigiusz Konieczka

     O 8:43 żnińscy strażacy otrzymali zgłoszenie, w którym poinformowano ich, że na drodze powiatowej Żnin - Janowiec Wlkp, a dokładnie w Zrazimiu samochód osobowy citroen c3 wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane trzy jednostki: JRG Żnin, OSP Janowiec Wlkp. i OSP Świątkowo. Jadąc do Zrazimia strażacy natknęli się na kolejne zdarzenie. Tym, razem w Żernikach. Tam ford fiesta wypadł z drogi. Oba pojazdy najprawdopodobniej wpadły w poślizg.
     Jak nas poinformował kpt. Mirosław Wrzesiński, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej, fordem kierował starszy mężczyzna, którego pogotowie zabrało do szpitala w Żninie. Z kolei citroenem podróżowały dwie kobiety - jedna w wieku 70 lat i druga w wieku 26 lat, która spodziewa się dziecka. Obie zostały zabrane do szpitala w Żninie. Na miejscu ruchem wahadłowym kierowali strażacy.

Remigiusz Konieczka, 14 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry