Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Szubińscy dzielnicowi odwiedzili podopiecznych Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu "Judym" w Kołaczkowie, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie i zagrożeniach związanych z okresem zimowym.

Policjanci przypominali również przepisy dotyczące przemieszczania się po drogach pieszych fot. KPP Nakło
Policjanci przypominali również przepisy dotyczące przemieszczania się po drogach pieszych fot. KPP Nakło

     W środę, 15 stycznia mł. asp. Damian Ziółkowski oraz mł. asp. Tomasz Bukowski, dzielnicowi z szubińskiego komisariatu, odwiedzili podopiecznych ośrodka Judym w Kołaczkowie, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.
     Jak nas poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle, mundurowi podczas spotkania powiedzieli między innymi o zagrożeniach związanych z okresem zimowym. Dzielnicowi zwracali uwagę, aby podczas spędzania czasu poza placówką jej podopieczni mieli na uwadze panująca aurę i zachowywali się tak, by nie narazić się na utratę zdrowia czy życia. Policjanci przypominali również przepisy dotyczące przemieszczania się po drogach pieszych. Szczególną uwagę poświęcono elementom odblaskowym, w jakie piesi winni się wyposażać korzystając z dróg, szczególnie w porze wieczorowo-nocnej.

Remigiusz Konieczka, 17 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry