Dzielnicowi z Szubina kontrolowali wczoraj punkty sprzedaży wyrobów pochodzenia zwierzęcego pod kątem legalności wprowadzania ich do obrotu.

- Prowadzone kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości - mówi Justyna Andrzejewska fot. KPP w Nakle
- Prowadzone kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości - mówi Justyna Andrzejewska fot. KPP w Nakle

     - Wyroby pochodzenia zwierzęcego na terenie Szubina kupić można nie tylko w sklepach, ale także na stoiskach oferujących do sprzedaży produkty lokalne - informuje oficer prasowy KPP w Nakle, podkom. Justyna Andrzejewska. - Z myślą o bezpieczeństwie konsumentów, w środę 15 stycznia dzielnicowi z szubińskiego komisariatu kontrolowali jeden z punktów sprzedaży wyrobów pochodzenia zwierzęcego na terenie miasta pod kątem legalności wprowadzania ich do obrotu.

     Jak nam wyjaśniła policjantka, funkcjonariusze sprawdzili wymaganą do sprzedaży dokumentację, aktualność badań medycznych sprzedawców oraz legalność pochodzenia wyrobów. 

     - Prowadzone kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości, co jest równoznaczne z tym, że zakupy na tego typu stoiskach na terenie Szubina są legalne i bezpieczne - mówi Justyna Andrzejewska.

Remigiusz Konieczka, 17 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry