Z taką prędkością pędziła drogą ekspresową S5 kierująca audi. Kobietę namierzyła policyjna grupa SPEED. Za wykroczenie, jakiego się dopuściła, została ukarana mandatem i punktami karnymi.

fot. KPP Żnin
 fot. KPP Żnin

     W sobotę (18 stycznia) funkcjonariusze wchodzący w skład grupy SPEED, czuwali nad bezpieczeństwem podróżnych przemieszczających się drogą ekspresową S5. Kilkanaście minut po 13.00 ich uwagę zwróciło poruszające się z dużą prędkością audi A4. Mundurowi wyposażeni w wideorejestrator wykonali pomiar prędkości. Okazało się, że kierująca jechała 185 km/h, na odcinku, gdzie obowiązuje maksymalnie 120 km/h. Policjanci widząc, że auto przyspiesza, wykonali jeszcze jeden pomiar. Średnia prędkość pojazdu na 100 metrach wynosiła ponad 200 km/h.
     Bydgoszczanka została zatrzymana do kontroli drogowej. Za popełnione wykroczenie otrzymała  mandat i punkty karne.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 20 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry